KONST / Litografier / Färglitografi 13272373
nr 1327 2373
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 200/350, , Vinterskärgård. Motivet: 24x20 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:03:05
13/5 09:45:23
300 kr
18/5 17:57:59
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson